Дропшиппінг з "Бистроход"
отримай прибуток вже зараз
Bystrohod
Що таке дропшіппінг?

Дропшиппінг по праву заслуговує на звання ідеальної бізнес-моделі для торгівлі в інтернеті, яка гарантує безпеку як продавцеві, так і виробникові. Дропшиппінг відмінно підійде тим, хто вирішив зайнятися онлайн-бізнесом, але має обмежений бюджет. Щоб почати свій бізнес, досить мати комп'ютер і доступ інтернет.

На відміну від застарілих схем торгівлі, для Дропшиппінг не потрібно мати склад, найманих працівників і великий капітал для викупу товару. Більшість продавців навіть не заводить свої онлайн-магазини на перших порах, а продає товар через соціальні мережі. В системі Дропшиппінг ви виступаєте в якості посередника між покупцем і виробником, який сам відправляє товар. Різниця між ціною виробника і остаточним цінником товару - і є заробіток дропшіппера.

Одяг та взуття - найпопулярніші товари у системі Дропшиппінг. Тут все логічно - гардероб з часом вимагає оновлення, одяг і взуття підлягає зносу, а значить, ці товари завжди будуть купувати, незважаючи на кризу. Ми пропонуємо швидкий і зручний спосіб ведення бізнесу - популярний ходовий товар, відмінні ціни, оперативну доставку. Вибудовуючи свій бізнес на основі Дропшиппінг в інтернеті або соціальних мережах на основі наших товарів, ви отримуєте стабільний і розвивається бізнес!

Як це працює у нас
1
Замовлення

Покупець вибирає товар і здійснює замовлення в інтернет-магазині або в соцмережі дропшіппера (на вашому майданчику).

2
Оплата

Покупець оплачує дропшіпперу (вам) товар - гроші від покупця через інтернет-майданчик виступають на карту роздрібного продавця.

3
Оформлення заявки

Дропшіппер (ви) замовляє товар у постачальника, повідомляє ім'я, телефон та адресу доставки клієнта.

4
Відправлення

Постачальник упаковує товар і відправляє його покупцеві в день замовлення.

Що отримаєте ви

Bystrohod

Бізнес без стартового капіталу

Щоб почати заробляти, не будуть потрібні початкові вкладення для закупівлі товару.
Bystrohod

Прибуток без витрат

Для бізнесу не потрібно організовувати склад для зберігання товарів, наймати штат співробітників.
Bystrohod

Актуальна інформація

Ви отримаєте всю необхідну інформацію про товар (характеристики, фотографії, описи).
Bystrohod

Стабільний прибуток

Ви можете продавати товари і заробляти до 15% від ціни продукції на офіційному сайті.
Bystrohod

Зручна доставка

Питаннями доставки займається постачальник. Дропшіпперу не доведеться пакувати товар, ходити в офіси транспортних компаній.
Bystrohod

Територіальна незалежність

Не маючи складу і офісу, дропшіппер не прив'язаний до певного місця, і може керувати бізнесом з будь-якої точки, де є інтернет.
Що отримають клієнти

Bystrohod

Різноманітний асортимент

Так як товар не купується заздалегідь дропшіппером, він представлений в широкому асортименті моделей і розмірів.
Bystrohod

Повна інформація

На кожен товар є докладний опис, фото без логотипів, характеристики.
Bystrohod

Швидка доставка

Товари відправляються в ПН-ПТ день в день, якщо замовлення зроблено до 16:00, тому не виникне затримок з доставкою.
Bystrohod

Повернення і обмін

Ми гарантуємо повернення або обмін в разі дефекту або неналежної якості товару.
Bystrohod

Низькі ціни

Крім якості покупця приваблюють низькі ціни, які ми готові йому запропонувати!
Bystrohod

Зручна оплата

Покупець може оплатити товар будь-яким зручним способом. Наша компанія працює також з післяплатою.
Bystrohod
Як стати нашим партнером
Bystrohod

Реєстрація як нашого партнера. Реєстрація вас ні до чого не зобов'язує. Після реєстрації ви можете дізнатися ваші ціни як дрошіппера - вони істотно нижче роздрібних.

Bystrohod

Розсилка. Залишивши при реєстрації E-mail, ви будете отримувати важливі новини і акційні пропозиції.

Bystrohod

Швидкий старт. Ми висилаємо файл завантаження товарів YML для інтернет-магазинів з повною інформацією про товари. Тому вам не доведеться завантажувати товари на сайт вручну.

Bystrohod

Актуальність. Ми регулярно оновлюємо файли завантаження і інформацію на сайті, щоб ви завжди були в курсі змін асортименту.

Bystrohod

Доставка. Однією з умов Дропшиппінг є те, що товар ми пересилаємо від «Вашого імені» (мається на увазі, без зазначення назви сайту, вкладення візиток, чеків і т.п.). Доставка може здійснюватися післяплатою. Якщо товар не забрав покупець, ми віднімемо вартість доставки з комісії.

Bystrohod

Оплата. Після отримання замовлення від клієнта, ви оформляєте замовлення у нас через корзину. Замовлення робите на своє ім'я (вказуйте свою електронну пошту) і всі дані клієнта (ім'я, адреса доставки, номер телефону). Ми перевіряємо наявність товару на складі. З дропшіппером зв'язується менеджер, уточнює деталі замовлення, відправляє рахунок на оплату. Тільки після цього ви берете оплату зі свого клієнта.

Залишити заявку

Відгуки

Bystrohod Олена

Бистрохiд - один з постачальників, з яким ми працюємо багато років. Менеджери оперативно відповідають на всі питання, які бажають допомогти порадою. Доставка завжди швидка (день в день), що особливо радує, якщо клієнт нетерплячий.

Bystrohod Ірина

Працюю вже півроку по системі дропшіпінга. Швидко виклала товар за допомогою файлу - все характеристики і ціни відобразилися коректно. За весь час співробітництва шлюбу товару не було, консультанти завжди на зв'язку і готові допомогти.

Bystrohod Ганна

Працюємо з постачальником більше року. З плюсів - ввічливі менеджери (готові допомогти реальним радою), низькі ціни, гарантований повернення. Хороший і надійний постачальник!

Bystrohod Світлана

Співпрацюємо кілька років. Плюси: демократичні ціни, стабільний дохід, величезний вибір товарів і розмірів, продукція реально конкурентна. Менеджери допомагають вирішити всі робочі питання. Мінуси - ходові моделі швидко розкуповують, тому потрібно бути напоготові!

Залишити заявку
    Всі результати пошуку